Į pradžią Struktūra
Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras Informacija, registracija:
(8-342)53463, (8-342)60111
Vaikų registracija:
(8-342)51328
Darbo laikas:
7.00-19.00


Mūsų adresas

Vilkaviškis,P. Jašinsko g. 2
Tel. (8 342) 51 810
Faks. (8 342) 53 387

El.paštas: pspc@vilkaviskis.lt

Įstaigos kodas 185332788


Projektas SPF/PL/2010/53

 
Metodinis leidinys "Psichiatrinių bei reabilitacinių paslaugų gerinimas Lietuvos ir Lenkijos pasienio regione"
 

Projekto Nr.SPF/PL/2010/53
Projekto pavadinimasPsichiatrinių bei reabilitacinių paslaugų gerinimas Lietuvos ir Lenkijos pasienio regione
Projekto biudžetas103 666 EUR
Projekto trukmė2010.07.01 – 2011.02.28
Projekto partneriaiPartneris 1- Suvalkų specializuota viešoji savarankiška psichiatrijos sveikatos priežiūros įstaiga
Partneris 2– VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras
Projekto tikslasSudaryti galimybę abiejų šalių medikams – psichikos sveikatos specialistams daugiau sužinoti apie naujausius psichikos ligų gydymo metodus abejose šalyse, visą naują metodiką bei projekto metu taikytus metodus ir sukauptą medžiagą apibendrinant ir išleidžiant atskiru leidiniu – po 500 egzempliorių lietuvių ir lenkų kalbomis. Šie metodine medžiaga ateityje galės naudotis ne tik partnerių, tačiau ir kitų panašia veikla užsiimančių įstaigų, personalas ir pavieniai asmenys dirbantys ar prižiūrintys rizikos grupės asmenys.
Projekto aprašymasĮgyvendinant projektą numatoma:
  1. Organizuoti metodinius mokymus pacientams: valgio gaminimo, skalbimo, mezgimo, siuvimo, aromaterapijos, floristikos, glaudžiai siejant mokslą su reabilitacija. Iš viso numatomi bendri 6 mokymai.
  2. Suremontuoti Vilkaviškio Psichikos sveiktos centro patalpas.
  3. Įsigyti metodiniams užsiėmimams būtinos įrangos – 2 nešiojamus kompiuterius, televizorių, DVD grotuvą ir multimedijos projektorių su ekranu.
  4. Išleisti metodinį leidinį apie naujausią abejose šalyse naudojamą psichikos ligų gydymo metodiką bei projekto metu taikytus metodus.
  5. Sukurti ir plėtoti VšĮ Vilkaviškio pirminė s sveikatos priežiūros internetinę svetainė.
  6. Viešinti vykdomą projektą (straipsnis spaudoje ir 500 vnt. 2010/2011 metų kalendoriukų išleidimas).
Projektas vykdomas pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo per sieną programą, skirtą skatinti tvarų Lietuvos ir Lenkijos pasienio regiono vystymąsi didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą. Programą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondas.
Projekto įgyvendimimas  Projekto vykdymo metu VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centre:
1. Suremontuotos Psichikos sveikatos priežiūros skyriaus patalpos.
2.Įsigyta metodiniams užsiėmimas būtina įranga- 2 nešiojamieji kompiuteriai, televizorius, DVD grotuvas, multimedijos projektorius su grotuvu.
3. Įsigyta mokymams – metodiniams užsiėmimams reikalinga mokomoji literatūra, psichologinė literatūra.
4. Sukurta bei atnaujinta bazė metodiniams mokymams, užsiėmimams, terapijai ir relaksacijai. Įsigyta prekių floristikai, mezgimui, audimui, prietaisų,   medžiagų šviesos  bei aromaterapijos taikymui.
5. Suorganizuoti du abiejų partnerių darbiniai susitikimai.
6. Naudojant metodinę literatūrą, mokomąsias knygas bei kitas įsigytas prekes ir priemones , suorganizuoti tys mokymai - metodiniai  mezgimo, audimo staklytėmis ir floristikos užsiėmimai, kuriuose dalyvavo mūsų medicinos personalas, pacientai taip pat  kolegos iš Lenkijos.
7. Projekto viešinimui išspausdinti 500 vnt.  kalendoriukų su projekto atributika. Kalendoriukai dalijami mūsų įstaigos pacientams, svečiams.
8.  Sukurta internetinė svetainė adresu:  www.pspcvilkaviskis.lt.
9. Atskiru leidiniu 500 vnt. lietuvių kalba išleista mūsų įstaigos psichikos sveikatos medikų ir kolegų iš Suvalkų parengta metodologinė medžiaga. Tas pat leidinys 500 vnt. išleistas lenkų kalba.
10. Rajoniniame laikraštyje " Santaka" 2010 m. rugpjūčio mėn. išspausdintas informacinis straipsnis apie pradedamą vykdyti projektą.  Apie projekto metu įgyvendintas veiklas, atliktus darbus laikraštis "Santaka" informuoja 2011 m. vasario mėn.
11. Baigiamoji projekto LT/PL/2010/53 "Psichiatrinių bei reabilitacinių paslaugų gerinimas Lietuvos ir Lenkijos pasienio regione" konferencija organizuota 2011 m. vasario 24 d. Vilkaviškyje.
Preliminariai paskaičiavus,  projekto įgyvendinimui VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centas išleido apie 161,0  tūkst.  Lt.  Europos sąjungos Europos regioninės plėtros fondas turėtų kompensuoti 85% visų tinkamų finansuoti sąnaudų.
« Atgal
EUROPOS SĄJUNGA
EUROPOS REGIONINĖS PLĖTROS FONDAS
VEIKLŪS KAIMYNAI
PSICHIATRINIŲ BEI REABILITACINIŲ PASLAUGŲ
GERINIMAS LIETUVOS IR LENKIJOS
PASIENIO REGIONE
© 2016 “Vilkaviskio pirminės sveikatos priežiūros centras”. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas:Infoluitai